TNPU0805316KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805316KAZEN00
JLCPCB Part #
C4334564
Description
-55℃~+125℃ 125mW 316kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS