TNPU08051K21BZEN00
MFR.Part #
TNPU08051K21BZEN00
JLCPCB Part #
C4270552
Description
-55℃~+125℃ 1.21kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS