TNPU080513K7AZEN00
MFR.Part #
TNPU080513K7AZEN00
JLCPCB Part #
C4247246
Description
-55℃~+125℃ 125mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS