TNPU080510K0AYEA00
MFR.Part #
TNPU080510K0AYEA00
JLCPCB Part #
C2094487
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS