TNPU06037K15AZEN00
MFR.Part #
TNPU06037K15AZEN00
JLCPCB Part #
C4265902
Description
-55℃~+125℃ 100mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS