TNPU0603412RAZEN00
MFR.Part #
TNPU0603412RAZEN00
JLCPCB Part #
C4151339
Description
-55℃~+125℃ 100mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS