TNPU060325K5AZEN00
MFR.Part #
TNPU060325K5AZEN00
JLCPCB Part #
C3928666
Description
-55℃~+125℃ 100mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS