TNPU06031K10AZEN00
MFR.Part #
TNPU06031K10AZEN00
JLCPCB Part #
C4069785
Description
-55℃~+125℃ 1.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS