TNPU0603169RBZEN00
MFR.Part #
TNPU0603169RBZEN00
JLCPCB Part #
C3977826
Description
-55℃~+125℃ 100mW 169Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS