TNPU060310K5BZEN00
MFR.Part #
TNPU060310K5BZEN00
JLCPCB Part #
C4055254
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS