TNPU040249K9AZEP00
MFR.Part #
TNPU040249K9AZEP00
JLCPCB Part #
C1848830
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 49.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS