TNPU0402100RAZEP00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPU0402100RAZEP00
JLCPCB Part #
C3994199
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS