TN2404K-T1-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TN2404K-T1-E3
JLCPCB Part #
C118268
Package
SOT-23
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 200mA 230mW 240V 2V 4.87nC@10V 4Ω@10V N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS