TMCSB1C335MTRF
MFR.Part #
TMCSB1C335MTRF
JLCPCB Part #
C1954498
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 3.9Ω@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS