TMCP0G476MTRF
MFR.Part #
TMCP0G476MTRF
JLCPCB Part #
C1954155
Description
-55℃~+125℃ 47uF 4V 6Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS