TMCHE1C476MTRF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TMCHE1C476MTRF
Description
-55℃~+125℃ 16V 47uF 900mΩ@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS