TMCHB1A475MTRF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TMCHB1A475MTRF
JLCPCB Part #
C1954576
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.8Ω@100kHz 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS