TLZ12-GS18
MFR.Part #
TLZ12-GS18
JLCPCB Part #
C7069108
Package
MiniMELF(SOD-80)
Description
1 Independent 11.13V~11.71V 110Ω 12Ω 40nA@10.6V 500mW MiniMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS