TLSV5100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TLSV5100
JLCPCB Part #
C7361709
Package
Plugin,5x2.5mm
Description
100° 10mA 1mcd、1mcd 2V、2.4V 565nm、635nm 569nm、619nm Common Cathode Red, Emerald Green 插件,5x2.5mm LED Indication - Discrete ROHS