TH3B475K020C2900
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TH3B475K020C2900
JLCPCB Part #
C1956707
Package
1411
Description
-55℃~+150℃ 2.9Ω 20V 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS