TH3A475K010E2900
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TH3A475K010E2900
JLCPCB Part #
C1956527
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 10V 2.9Ω 4.7uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors