TCMT4100T0
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TCMT4100T0
JLCPCB Part #
C17589083
Package
SOIC-16-175mil
Description
-40℃~+100℃ 1.35V 3.75kV 300mV@10mA,1mA 4 5.5us 50% 50mA 600% 60mA 6V 70V 7us DC Phototransistor SOIC-16-175mil Transistor, Photovoltaic Output Optoisolators ROHS