TA6L51AHM3/H
MFR.Part #
TA6L51AHM3/H
JLCPCB Part #
C7395688
Package
DO-221AC(SMA)
Description
-65℃~+185℃ 1 1uA 43.6V 51V 600W@10/1000us 70.1V 8.6A@10/1000us TVS Unidirectional DO-221AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS