T95Y686K004CZAL
MFR.Part #
T95Y686K004CZAL
JLCPCB Part #
C1963649
Package
2910
Description
-55℃~+125℃ 4V 600mΩ 68uF ±10% 2910 Tantalum Capacitors ROHS