T95R227M016HZAL
MFR.Part #
T95R227M016HZAL
JLCPCB Part #
C4988755
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 16V 220uF 55mΩ ±20% 2824 Tantalum Capacitors ROHS