T95R106K050CZSS
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T95R106K050CZSS
JLCPCB Part #
C5106896
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 650mΩ ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS