T93YB100KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T93YB100KT20
JLCPCB Part #
C5793249
Package
Plugin
Description
10Ω 23 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS