T93YA503KT20
MFR.Part #
T93YA503KT20
JLCPCB Part #
C7061697
Package
Plugin
Description
21 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS