T93YA502JT20
MFR.Part #
T93YA502JT20
JLCPCB Part #
C5954228
Package
Plugin
Description
23 500mW 5kΩ ±100ppm/℃ ±5% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS