T93YA472KT20
MFR.Part #
T93YA472KT20
JLCPCB Part #
C6278869
Package
Plugin
Description
23 4.7kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS