T93YA101JT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T93YA101JT20
JLCPCB Part #
C5954213
Package
Plugin
Description
100Ω 23 500mW ±100ppm/℃ ±5% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS