T93XB503KT20
MFR.Part #
T93XB503KT20
JLCPCB Part #
C7395473
Package
Plugin
Description
21 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS