T93XB502KT20
MFR.Part #
T93XB502KT20
JLCPCB Part #
C7061687
Package
Plugin
Description
21 500mW 5kΩ ±10% ±100ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS