T93XB204KT20
MFR.Part #
T93XB204KT20
JLCPCB Part #
C5954207
Package
Plugin
Description
200kΩ 23 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS