T93XA104KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T93XA104KT20
JLCPCB Part #
C5954180
Package
Plugin
Description
100kΩ 21 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS