T7YA104MT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T7YA104MT20
JLCPCB Part #
C6545930
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 500mW ±100ppm/℃ ±20% 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS