T73YE103KT20
MFR.Part #
T73YE103KT20
JLCPCB Part #
C5954060
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS