T73XX503KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T73XX503KT20
JLCPCB Part #
C6328562
Package
Plugin
Description
1 500mW 50kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS