T63YB504KT20
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T63YB504KT20
JLCPCB Part #
C5953984
Package
Plugin
Description
15 250mW 500kΩ ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS