T55V227M6R3C0035
MFR.Part #
T55V227M6R3C0035
JLCPCB Part #
C7061509
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 220uF 35mΩ@100kHz 6.3V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS