T55B226M010C0070
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T55B226M010C0070
JLCPCB Part #
C2158820
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 10V 22uF 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS