T54EE477M016EZS025
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T54EE477M016EZS025
JLCPCB Part #
C4952523
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 16V 25mΩ@100kHz 470uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors