T15B15AHM3/I
MFR.Part #
T15B15AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038287
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1.5kW@10/1000us 12.8V 15V 1uA 21.2V 73.1A@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS