T15B13AHM3/I
MFR.Part #
T15B13AHM3/I
JLCPCB Part #
C20038286
Description
-65℃~+185℃ 1.5kW@10/1000us 11.1V 13V 18.5V 2uA 83.8A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS