SUP90100E-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUP90100E-GE3
JLCPCB Part #
C3280719
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 110nC@10V 12.4mΩ@7.5V 12pF 150A 200V 3.93nF 375W 450pF 4V N-Channel TO-220AB MOSFETs ROHS