SUM90100E-GE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUM90100E-GE3
JLCPCB Part #
C3291118
Package
TO-263(D2PAK)
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 110nC@10V 12.9mΩ@7.5V 12pF 150A 200V 245W 3.93nF 4V N-Channel TO-263(D2PAK) MOSFETs ROHS