SUD50N06-09L-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUD50N06-09L-E3
JLCPCB Part #
C468004
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 2.65nF 225pF 2V 50A 60V 70nC@10V 9.3mΩ@10V TO-252-2 MOSFETs ROHS