SUD25N15-52-T4-E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SUD25N15-52-T4-E3
JLCPCB Part #
C6241062
Package
TO-252AA
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.725nF@25V 150V 25A 3W、136W 40nC@10V 4V 52mΩ@10V TO-252AA MOSFETs ROHS