ST470-30T2KI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ST470-30T2KI
JLCPCB Part #
C1651523
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 30V 470uF 850mΩ ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors