ST150-60T2KI
MFR.Part #
ST150-60T2KI
JLCPCB Part #
C1651702
Package
Plugin,D7.9xL16.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 150uF 60V ±10% 插件,D7.9xL16.3mm Tantalum Capacitors